KONST / Litografier / Färglitografi 13418287
nr 1341 8287
Eva Boström
(f. 1954), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 116/190, paprikor. Motivet: 37x53 cm
Eva Boström, född 1954 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 19:12:09
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Eva Boström
Läs mer om Eva Boström